Організація освітнього процесу в ліцеї

ВИ В НАДІЙНИЙ РУКАХ ВОДІЯ!

Якщо ви ділова і зайнята людина, а вільний час у вас з’являється лише ввечері, тоді наша пропозиція для вас. Отримати посвідчення, освоївши фах висококласного водія, у зручний для вас час (після 18 години) допоможе наш навчальний заклад. Набір до вечірньої групи за професією “Водій автотранспортних засобів (категорія “В”) проводиться круглорічно. Тривалість навчання – 3,5 місяці. Окрім кабінетів та лабораторій з вивчення будови та експлуатації транспортних засобів впевнено вести себе на дорозі допоможе курс із правил дорожнього руху та основ керування автомобілем і безпеки руху.

Випробувати свої знання у тестовому режимі з використанням сучасного програмного забезпечення слухачі зможуть у кабінеті інформатики та інформаційних технологій.Професія водія ризикована. Керуючи автомобілем, він провинен дбати не тільки про власну безпеку, але й про безпеку своїх пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Кабінет охорони праці дасть повні та вичерпні знання щодо вузлів та агрегатів, що впливають на безпеку дорожнього руху, засобів захисту та правил надання першої медичної допомоги.

Навчання проводиться на двох легкових автомобілях

Для початкового оволодіння вправами водіння автомобіля у навчальному закладі обладнано майданчик для початкового водіння площею 600 м2 та автодром площею 3 га. Майданчик для початкового водіння має тверде покриття та виключає рух по ньому сторонніх транспортних засобів та пішоходів; обладнаний дорожніми знаками, світлофорами, дорожньою розміткою та регулювальним перехрестям.

                                                             Відпрацювання вправи “Змійка” на майданчику

                                                             Відпрацювання вправи “Дворик” на майданчику

Автодром обладнано такими елементами: габаритними «тунелем», «двориком», «вісімкою», «змійкою», пагорбом, косогором, нерегульованим залізничним переїздом, дорожніми знаками.

                                 Відпрацювання вправи “Нерегульований залізничний переїзд” на автодромі

Практичне водіння здійснюється за маршрути, погодженими Територіальним сервісним центром 3241 РСЦ МВС у Київській області та місцевою владою

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.