Організація освітнього процесу в ліцеї

                                                                           ПРОДАТИ? МОЖЕМО ВСЕ!

Згідно статистичних даних, імовірність працевлаштування після навчання за професією продавець складає майже 100%. Сьогодні можна влаштуватися на роботу в торговельних підприємствах будь-якого населеного пункту або відкрити свою власну справу. Продавець виступає посередником між виробником товару і покупцем Він є центральною фігурою торговельної зали магазину. Нинішній працівник торгівлі – це ініціативна, самостійна, професійно освічена людина. Сучасний продавець – це і товарознавець, і психологу і маркетолог.

Для проведення навчальних і виробничих занять в ліцеї обладнано кабінет “Устаткування підприємств громадського харчування”, який дозволяє учням ознайомитися з виконанням технологічних процесів, пов’язаних з розрахунками покупців та роботою з ваговимірювальним обладнанням.

Уроки виробничого навчання проводяться в магазині-майстерні, що дозволяє кожному учню випробувати свої знання і набути вміння при виконанні практичних завдань. Для проходження виробничої практики існують угоди із  широкою торговельною мережею торгівлі кооперативної та комерційної власності.

У лабораторії продавців  майстер виробничого навчання разом із учнями моделює практичні ситуації із підготовки продовольчих товарів до продажу; відпрацьовує навички роботи на касовому апараті; вивчає специфіку та особливості роботи продавця у різних відділах продажу продовольчих товарів: плодовоовочевих, хліба та хлібобулочних виробів, бакалії, молока та молокопродуктів, м’ясопродуктів, риботоварів, напоїв.

Підготовкою майбутніх спеціалістів займаються досвідчені працівники, в яких за плечима багаторічний стаж роботи у сфері торгівлі. Навчаємо учнів здатності організувати і вести власну справу сьогодні і в майбутньому, оскільки самі підприємства сприяють розвитку національної економіки. Випускники успішно працюють у багатьох торговельних закладах міста і області, а навчання в ліцеї стало стартовим майданчиком для організації власної справи.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.