Організація освітнього процесу в ліцеї

                                                               ЕЛЕКТРОМОНТЕР – ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНО!

Щорічно ліцей випускає близько 50 кваліфікованих робітників за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», які навчалися на базі 9 та 11 класів.

Під час навчання учні наполегливо і поступово опановують навички нелегкої, незвичайної, але цікавої  професії. Адже електромонтером може бути далеко не кожен, тому що електромонтер, як і сапер, помиляється лише раз…

Відпрацьовування практичних навичків у електротехнічній лабораторії

Для підготовки учнів з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» створена відповідна навчально-матеріальна база. Теоретична та професійно-практична підготовка здійснюється викладачами спецдисциплін і майстрами виробничого навчання.

Електротехнічна лабораторія (зав лабораторією О. В. Бойко – досвідчений майстер своєї справи) забезпечена робочими місцями, демонстративними стендами, вимірювальним обладнанням, розмічальним інструментом, пристроями та матеріалами для паяння, освітлювальними установками, пускорегулювальною апаратурою, електродвигунами, трансформаторами.

Електромонтер це той, хто здійснює розбирання, ремонт, монтаж та налагодження, технічне обслуговування промислового електрообладнання, електродвигунів, генераторів, кабельних і лінійних споруд, електронно-регулюючих приладів. У процесі навчання вивчаються цікаві предмети: спецтехнологія, електротехніка з основами промислової електроніки, електроматеріалознавство, допуски та технічні вимірювання і т. д.

Електрики працюють як під відкритим небом, так і в приміщеннях, а також в інших нестандартних умовах – на висоті, в тунелях тощо. Іноді робота вимагає чималих фізичних зусиль і напруження.

У своїй роботі електрик застосовує відповідне спорядження, матеріали, інструменти, устаткування і механізми.

Електромонтерів чекають на роботу організації, підприємства, установи… Та і в домашніх умовах знання, уміння і навички електромонтера завжди стануть у пригоді!

Частими гостями у ліцеї є випускники, справжні фахівці своєї справи, що завдяки набутим професійним знанням з цієї галузі очолюють підприємства, є відомими людьми міста, району, області.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.