Організація освітнього процесу в ліцеї

У СВІТІ НАДІЙНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Професія водія автотранспортних засобів не тільки овіяна романтикою доріг, вічними подорожами, але у наш прагматичний вік створює непогані перспективи для молодих людей досягти професійного зростання, відкрити для себе сфери застосування та отримати стабільне джерело прибутків. Тому навчальними планами та програмами передбачено поєднання справді суто чоловічих професій – електромонтера і водія, тракториста і водія. Для реалізації цього завдання у ліцеї наявні сві инеобхідні умови.

Для початку запрошуємо до кабінету будови та експлуатації транспортних засобів, де обладнано 30 учнівських місць, розміщено плакати, макети, демонстраційні стенди та окремі деталі агрегатів і вузлів автомобілів різних марок.

Для засвоєння практичних умінь працюють дві лабораторії: двигунів і будови, ТО та експлуатації транспортних засобів. Для ефективного навчання і двигуни, і агрегати транспортних засобів  встановлено на підставки, щоб учні могли не лише побачити, а безпосередньо спробувати здійснити найпростіші операції із заміни запчастин.

Практичні навики учні відпрацьовують на  навчальному майданчику для початкового керування транспортними засобами.

Відпрацювання вправ на майданчику

Для спокійного і впевненого керування транспортним засобом категорії “С” ліцеїсти відшліфовують навички на майданчику  контраварійної підготовки водіїв транспортних засобів (автодром).

Відпрацювання вправи “Косогір” на автодромі

Відпрацювання вправи “Вісімка” на автодромі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.